ΣΥΓΚΑΤΟΙΚΙΣΗ ΣΤΟ ΟΣΛΟ

Home Forums Ζωή στη Νορβηγία Εύρεση Κατοικίας ΣΥΓΚΑΤΟΙΚΙΣΗ ΣΤΟ ΟΣΛΟ

Tagged: 

This topic contains 15 replies, has 8 voices, and was last updated by Profile photo of Μιχαηλίδης Αλέξανδρος Μιχαηλίδης Αλέξανδρος 3 weeks, 2 days ago.

Viewing 16 posts - 1 through 16 (of 16 total)
  • Author
    Profile photo of dennis
    dennis
    Participant

Kalispera kai apo mena!!!
    Tin anoixi (aprilio-maio) anaxwrw gia tin norvigia,opoios endiaferete gia sugkatoikisi wste na eksoikonomisei xrimata as apantisi sto forum(eimai pantremenos 36etwn)

Profile photo of Petros
    Petros
    Participant

Ανεβαίνω Μάρτιο όσλο! Ενδιαφέρομαι για συγκατοίκηση! Επικοινώνησε σε περίπτωση που ενδιαφέρεσαι!!

Profile photo of Konstantinos S.
    Konstantinos S.
    Participant

Καλησπέρα! Είμαι 39 χρονών και υπολογίζω να ανέβω στο Όσλο περίπου Μάρτιο με Απρίλιο. Ενδιαφέρομαι για συγκατοίκηση οπότε μπορούμε να επικοινωνήσουμε

Profile photo of Petros
    Petros
    Participant

Οκ αν θες στείλε κάποιο Facebook ή κάτι άλλο για να επικοινωνήσουμε

Profile photo of Andrius stalones
    Andrius stalones
    Participant

Geia sas k apo mena.k gw skeftome to maio n”anevw norway.opios borei na voithisi gia sigatikisi efxaristo pl

Profile photo of Anastasiou
    Anastasiou
    Participant

Καλησπέρα σε όλους τους τολμηρούς φίλους! Είμαι 25(το Μάιο κλείνω τα 26) και θα γίνω κι εγώ οικονομικός μετανάστης στο Όσλο -υπολογίζω- αρχές Μαϊου! Θα με ενδιέφερε η συγκατοίκηση,μιας και τα οικονομικά είναι…σφιχτά,όπως και η μοναξιά! Είμαι αρκετά κοινωνικός και ήδη συγκατοικώ στην Αθήνα με ένα φίλο.
    ΥΓ Με ενδιαφέρει κυρίως μέχρι το Σεπτέμβρη καθώς ενδέχεται να έχω παρέα εκείνη την περίοδο,μιας και θα ανέβει το κορίτσι μου για εράσμους και λογικά θα μείνουμε μαζί τότε!

Ευχαριστώ εκ των προτέρων
    Ευθύμης

Profile photo of Dimitris37
    Dimitris37
    Participant

Καλησπερα θα βρισκομαι στο Οσλο 1/4 και ψαχνω για συγκατοικηση.Υπαρχει καποιος να μοιραστουμε τα εξοδα? Παρακαλω οποιος μπορει ας απαντησει εδω η στο dmavromatis@hotmail.com δεν εχω fb

Ευχαριστω
    Δημητρης

Anastasiou
    Participant

Εγώ θα είμαι 4 Μαϊου,αργώ ακόμα!

Dimitris37
    Participant

Τελικα θα ειμαι στο Οσλο 2/4 εαν υπαρχει καποιος να συγκατοικησουμε ας απαντησει εδω η στο mail.Ευχαριστω

Anastasiou
    Participant

Δημήτρη είσαι στο Όσλο; Βρήκες άκρη με τη συγκατοίκηση; Τακτοποιήθηκες; Στείλε και σε μας κανένα νέο.
    Καλή τύχη!

Dimitris37
    Participant

Καλησπέρα σήμερα πήγα στο σπίτι πριν εμένα σε apartment είναι δύσκολη ή εύρεση σπιτιού με λογική τιμή μιας και τα περισσότερα στο Οσλο πιασμένα.

Profile photo of Panos Goulas
    Panos Goulas
    Participant

Καλησπερα και απο εμενα . Ειμαι 24 χρονων κατοικω Αθηνα και κεφτομαι πολυ σοβαρα να μεταναστευσω Νορβηγια ψαχνω σιγουρα για συγκατικοιση .
    Οποιος /οποια ενδιαφερεται για συγκατικοιση ας με κανει add στο Skype – rimon35 – για να το συζητησουμε.

Anastasiou
    Participant

Γειά σου Πάνο,πότε θα ανέβεις; Η σεζόν έχει ξεκινήσει πάντως,οπότε μην το σκέφτεσαι και πολύ!
    Έχεις ψάξει τίποτα; Ξέρεις γενικά τι γίνεται;

Profile photo of Panos Goulas
    Panos Goulas
    Participant

Οχι αδερφε δεν εχω καποιον να με κατευθυνει ειμαι προθυμος να μαθω τι γινεται εκει πανω. Εχεις καποιο email η skype να συζητησουμε γενικοτερα?

Anastasiou
    Participant

Το email μου είναι anasthemis@gmail.com όποτε θέλεις στείλε μου. Οτιδήποτε απορία έχεις και μπορώ να βοηθήσω,μιας και είμαι κι εγώ καινούριος εδώ,πολύ ευχαρίστως!

Καλησπέρα σε όλους τους φίλους του forum. Ξεκινώ διαδικασίες για να μετακομίσω στο ‘Όσλο. Έχω κατά κάποιο τρόπο προετοιμαστεί
    ως ένα βαθμό. Δεν έχω κάνει όμως τίποτα σχετικά με την στέγαση. Η συγκατοίκησή ακούγεται ως μια καλή ιδέα. Έχω αρκετή εμπειρία. Αν κάποιος έχει καμία πρόταση θα με ενδιέφερε πολύ. Υπολογίζω για μέσα Ιουλίου. Το mail μου είναι το alexwxe@gmail.com. Να είστε όλοι καλά..

Viewing 16 posts - 1 through 16 (of 16 total)

You must be logged in to reply to this topic.