Περιβαλλοντολόγος-Αναζήτηση εργασίας

Home Forums Ζωή στη Νορβηγία Εύρεση Εργασίας Περιβαλλοντολόγος-Αναζήτηση εργασίας

This topic contains 0 replies, has 1 voice, and was last updated by  Manos Zogopoulos 3 years, 6 months ago.

Viewing 1 post (of 1 total)
  • Author

Manos Zogopoulos
    Participant

Αξιότιμοι φίλοι/φίλες,

λέγομαι Μάνος Ζωγόπουλος και είμαι 29 ετών.Έχω σπουδάσει Περιβαλλοντολόγος με μεταπτυχιακό στην Μηχανική Περιβάλλοντος.Έχω μικρή εμπειρία στην διαχείριση των αποβλήτων,την συμβουλευτική περιβάλλοντος και τα συστήματα ποιότητας ISO.Όπως γνωρίζετε η οικονομική κρισή στην Ελλάδα έχει επιρρεάσει σε μεγάλο βαθμό τον κλάδο μου και όχι μόνο.

Φαντάζομαι θα δέχεστε πολλά παρόμοια mail,μηνύματα κλπ καθημερινά. Θα ήθελα αν γνωρίζατε, να με καθοδηγούσατε σχετικά με τις συνθήκες εργασίας στην Νορβηγία στον τομέα μου και όχι μόνο.Υπάρχει σχετική ζήτηση για περιβαλλοντολόγους στην Νορβηγία; Να αναφέρω επίσης ότι έχω ξεκινήσει και μαθαίνω Σουηδικά ενώ γνωρίζω άριστα αγγλικά και λίγα ρώσικα.Τέλος την άνοιξη ήμουν πολύ κοντά στο να εργασθώ στην Στοκχόλμη σε ένα ερευνητικό πρόγραμμα στο Πανεπιστήμιο (με είχαν καλέσει και για δεύτερη συνέντευξη στην Σουηδία) αλλά τελικά δεν με πήραν.Γνωρίζω ότι είστε πολύ απασχολημένοι,όποτε σας ευχαριστώ εκ των προτέρων για την απάντηση σας.

Με εκτίμηση

Viewing 1 post (of 1 total)

You must be logged in to reply to this topic.