ΔΑΣΚΑΛΟΙ – ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ

Home Forums Ζωή στη Νορβηγία Εύρεση Εργασίας ΔΑΣΚΑΛΟΙ – ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ

This topic contains 3 replies, has 3 voices, and was last updated by  Aristidis Orfanidis 4 years, 2 months ago.

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
  • Author

Elias
    Participant

Γεια σε ολη την παρεα. Το ονομα μου ειναι Ηλιας και ειμαι νεος στο forum. Ειμαι καθηγητης φυσικης αγωγης, 40 ετων και κοιταω σοβαρα για δουλεια στη Νορβηγια σαν δασκαλος η καθηγητης. Εχω κοιταξει αρκετα site αλλα δεν εχω βγαλει ακρη. Αν καποιος εχει το χρονο και τη διαθεση να με βοηθησει για το πως θα ηταν καλυτερα να κινηθω, ειτε μεσω τηλεφωνου ειτε μεσω skype να επικοινωνησουμε, παρακαλω ας μου πει. Ευχαριστω πολυ.

nek.apostolou
    Participant

γειά χαρά , το πρώτο και κύριο που θα κάνεις είναι να μάθεις καλά την γλώσσα.με μπόλικο διάβασμα σε 6 μήνες θα μπορείς να κινηθείς για δουλειά.εάν αρχικά είσαι διατεθειμένος να πας λίγο πιο βόρεια δουλειές υπάρχουν και με τρελά λεφτά.μην ακούς κανέναν ξεκίνα γλώσσα και όλα λύνονται.όσο για τα μαθήματα μέσω skype μόνο.δεν κουνιέσαι από το σπίτι σου και με ηρεμία προχωράς.εάν υπάρχει ενδιαφέρον να σου πω για σούπερ καθηγήτρια.

Elias
    Participant

Σιγουρα θα χρειαστω μαθηματα οποτε αν ειναι ευκολο μπορεις να μου πεις. Ευχαριστω πολυ.

Aristidis Orfanidis
    Participant

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ είμαι φιλόλογος μιλαω γερμανικα αγγλικα ιταλικα και ψαχνω για εργασια στη νορβηγια.που να απευθυνθώ?

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)

You must be logged in to reply to this topic.