Αναζήτηση εργασίας έστω και για καλοκαιρινή σεζόν

Home Forums Ζωή στη Νορβηγία Εύρεση Εργασίας Αναζήτηση εργασίας έστω και για καλοκαιρινή σεζόν

This topic contains 0 replies, has 1 voice, and was last updated by  GEORGE FRAGKIADAKIS 3 weeks, 5 days ago.

Viewing 1 post (of 1 total)
  • Author

GEORGE FRAGKIADAKIS
    Participant

Γεια σας .

Ονομάζομαι Γιώργος Φραγκιαδάκης , είμαι 38 ετών και πρόκειται να μεταναστεύσω στην Νορβηγία και συγκεκριμένα στο Vestby.
    Η σύντροφός μου , είναι από Νορβηγία και αποφασίσαμε να συζήσουμε και να παντρευτούμε σύντομα .
    Μέχρι στιγμής έχουμε καταφέρει να βρισκόμαστε μία εβδομάδα ανά μήνα … ένα μήνα ανεβαίνω εγώ Νορβηγία και τον επόμενο κατεβαίνει εκείνη Ελλάδα .

Θα ήθελα την βοήθειά σας , για να βρω εργασία τουλάχιστον για καλοκαιρινή σεζόν .
    Εδώ και αρκετό καιρό , έχω στείλει το βιογραφικό μου σε πολλές αγγελίες μέσω του FINN.NO , αλλά χωρίς επιτυχία .
    Σε περίπτωση που δεν βρω εργασία τουλάχιστον για το καλοκαίρι στην Νορβηγία , θα πρέπει να εργαστώ στην Ελλάδα , που σημαίνει ότι για 4 μήνες η συνάντησή μας θα είναι από δύσκολη έως ακατόρθωτη .
    Το βιογραφικό μου είναι διαθέσιμο προς κάθε ενδιαφερόμενο .

Θα ήθελα μία βοήθεια , να ξεκινήσω από κάπου .

Αν είναι εφικτό , θα ήθελα μια συνάντηση με κάποιο μέλος σας ή να περάσω από τα γραφεία του συλλόγου σας ,για να γνωριστούμε και από κοντά.
    Θα βρίσκομαι Νορβηγία από 24/3 – 4/4.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων για την όποια βοήθεια .

Με εκτίμηση
    Γιώργος Φραγκιαδάκης

Viewing 1 post (of 1 total)

You must be logged in to reply to this topic.